HUBUS KRATY POMOSTOWE ŁÓDŹ - www.hubusprofile.pl

HUBUS
ławki ogrodowe
ławki ocynkowane

   profile sucha zabudowa      profile pcv      profile aluminiowe      akcesoria      profile stalowe      polska siatka podtynkowa 145   profile BELLA PLAST   profile MaxHUBUS   
Firma HUBUS KRATY POMOSTOWE ŁÓDŹ zajmuje się sprzedażą krat pomostowych na terenie Polski.

Z krat wema wykonujemy również ławki ogrodowe. Nasze ławki mogą stać jako element dekoracyjny w ogrodzie lub służyć wszędzie tam gdzie potrzebny jest jakiś rodzaj siedziska, czyli: wejscie do biurowca, alejka w parku, palarnia, itp. Zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe, nasze ławki wytrzymują każdą pogodę jaka występuje w Polsce. Oparcie oraz siedzisko wykonane jest w całości z kraty pomostowej o oczku 34x34mm i stanowi jeden element konstrukcyjny. W zależności od potrzeby za pomocą śrub dokręca się odpowiednie nogi do glównego elementu konstrukcyjnego. Nogi ławki ogrodowej mogą być przedłużone do zabetonowania w gruncie. Śruby skręcające siedzisko z nogami są antykradzieżowe i również ocynkowane. Ławka ogrodowa jest elementem w całości wandalo-odpornym.
Cieszymy się, że naszymi ławkami interesują się urzędy gmin oraz instytucje państwowe takie jak szpitale, urzędy.W cenę naszych ławek z kratek pomostowych wliczony jest koszt transportu wyrobu gotowego na terenie miasta Łodzi.
HUBUS KRATY to partner handlowy największych firm produkujących kraty wema w Polsce. Dostarczylismy kraty pomostowe typu mostostal na wiele obiektów. Nasze kraty pomostowe przykrywają między innymi otwory techniczne: na halach ABB pod Łodzią, na lotnisku Okęcie, w Atlas Arenie w Łodzi oraz wielu innych budynkach.
Realizowaliśmy dostawy krat pomostowych na inwestycje do takich miast jak: Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Pabianice, Sieradz, Zduńska Wola, Poddębice, Zelów, Bełchatów, Rawa Mazowiecka, Piotrków Trybunalski.

kraty pomostowe łodz - www.hubusprofile.pl kraty pomostowe lódz - www.hubusprofile.pl kraty pomostowe lodź - www.hubusprofile.pl kraty pomostowe lódź - www.hubusprofile.pl

Ławki ogrodowe możemy pomalować proszkowo na każdy kolor z palety barw. Oprócz tego oferujemy kraty pomostowe typu mostostal z wykończeniem w zalezności od zastosowania: są to kraty pomostowe zgrzewane, kraty wema prasowane, kraty pomostowe antypoślizgowe, kraty podestowe kartonowe, gretingi żaluzjowe, kraty pomostowe z wysokim obramowaniem i do dużych, maksymalnych obciążeń.

kraty pomostowe łódź - kontakt
kraty:
601 839 177

justyna@hubusprofile.pl


profile: 697 697 218
profile@hubusprofile.pl
Kraty pomostowe
Wycieraczki ocynkowane
Stopnie schodowe
Ławki ogrodowe

Naroznik aluminiowy
Narożnik aluminiowy z siatką
Półnarożnik aluminiowy
Narożnik aluminiowy do tynków
Narożnik stalowy do tynków
Narożnik pcv z siatką
Narożnik pcv z kapinosem - okapnik
Listwa pcv przyokienna
Listwa pcv J z uszczelką
Listwa pcv do boniowania - bonia
Siatka do dociepleń

Nasz katalog

poczta HUBUS

Nasze profile,
Twoja satysfakcja ®

ławki ogrodowe Łódź, ławki ogrodowe, lodz ogród ławki
Sprzedaż ławek ogrodowych HUBUS (poniedziałek - piątek 8.00-16.00)
92-402 Łódź, ul. Polskich Kolei Państwowych 6 magazyn C, telefon: 601 839 177 lub 697 697 218
narożnik z siatką | polska siatka podtynkowa | narozniki pcv z siatka | narozniki aluminiowe producent | listwa tynkarska stalowa | listwa przyokienna | listwy elewacyjne - bonie | listwy Bella Plast | kraty pomostowe łódź | wycieraczki ocynkowane
profesjonalne doradztwo w wykorzystaniu profili do termomodernizacji budynków
© 2008-2021 HUBUS PROFILE. Wszelkie prawa zastrzeżone.