HUBUS KRATY POMOSTOWE ŁÓDŹ - www.hubusprofile.pl

HUBUS KRATY pomostowe
ławki ogrodowe
ławki do palarni Łódź

   profile sucha zabudowa      profile pcv      profile aluminiowe      akcesoria      profile stalowe      węgiel - eko groszek   
Firma HUBUS KRATY POMOSTOWE ŁÓDŹ zajmuje się sprzedażą krat pomostowych na terenie Polski.

Z krat wema wykonujemy również ławki ogrodowe. Nasze ławki mogą stać jako element dekoracyjny w ogrodzie lub służyć wszędzie tam gdzie potrzebny jest jakiś rodzaj siedziska, czyli: wejscie do biurowca, alejka w parku, palarnia, itp. Zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe, nasze ławki wytrzymują każdą pogodę jaka występuje w Polsce. Oparcie oraz siedzisko wykonane jest w całości z kraty pomostowej o oczku 34x34mm i stanowi jeden element konstrukcyjny. W zależności od potrzeby za pomocą śrub dokręca się odpowiednie nogi do glównego elementu konstrukcyjnego. Nogi ławki ogrodowej mogą być przedłużone do zabetonowania w gruncie. Śruby skręcające siedzisko z nogami są antykradzieżowe i również ocynkowane. Ławka ogrodowa jest elementem w całości wandalo-odpornym.
Cieszymy się, że naszymi ławkami interesują się urzędy gmin oraz instytucje państwowe takie jak szpitale, urzędy.W cenę naszych ławek z kratek pomostowych wliczony jest koszt transportu wyrobu gotowego na terenie miasta Łodzi.
HUBUS KRATY to partner handlowy największych firm produkujących kraty wema w Polsce. Dostarczylismy kraty pomostowe typu mostostal na wiele obiektów. Nasze kraty pomostowe przykrywają między innymi otwory techniczne: na halach ABB pod Łodzią, na lotnisku Okęcie, w Atlas Arenie w Łodzi oraz wielu innych budynkach.
Realizowaliśmy dostawy krat pomostowych na inwestycje do takich miast jak: Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Pabianice, Sieradz, Zduńska Wola, Poddębice, Zelów, Bełchatów, Rawa Mazowiecka, Piotrków Trybunalski.

kraty pomostowe łodz - www.hubusprofile.pl kraty pomostowe lódz - www.hubusprofile.pl kraty pomostowe lodź - www.hubusprofile.pl kraty pomostowe lódź - www.hubusprofile.pl

Ławki ogrodowe możemy pomalować proszkowo na każdy kolor z palety barw. Oprócz tego oferujemy kraty pomostowe typu mostostal z wykończeniem w zalezności od zastosowania: są to kraty pomostowe zgrzewane, kraty wema prasowane, kraty pomostowe antypoślizgowe, kraty podestowe kartonowe, gretingi żaluzjowe, kraty pomostowe z wysokim obramowaniem i do dużych, maksymalnych obciążeń.

Kontakt do HUBUS KRATY POMOSTOWE ŁÓDŹ: +48 697 697 219
kraty@hubusprofile.pl tel./fax 42 645 31 71, Gadu-Gadu.

kraty pomostowe łódź - kontakt
kraty:
42 645 31 71, 697 697 219

kraty@hubusprofile.pl


profile: 697 697 218
profile@hubusprofile.pl
Kraty pomostowe
Wycieraczki ocynkowane
Stopnie schodowe
Ławki ogrodowe

Naroznik aluminiowy
Narożnik aluminiowy z siatką
Półnarożnik aluminiowy
Narożnik aluminiowy do tynków
Narożnik stalowy do tynków
Narożnik pcv z siatką
Narożnik pcv z kapinosem - okapnik
Listwa pcv przyokienna
Listwa pcv J z uszczelką
Listwa pcv do boniowania - bonia
Siatka do dociepleń

Nasz katalog

Mapa dojazdu
poczta HUBUS
POZNAŃ
10-13 marca 2015
Zapraszamy na stoisko nr 85 w Hali 3. Naszych Klientów zapraszamy po gadżety.

Nasze profile,
Twoja satysfakcja ®

ławki ogrodowe Łódź, ławki ogrodowe, lodz ogrod lawki
Sprzedaż profili budowlanych Firmy HUBUS (poniedziałek - piątek 8.00-16.00)
92-402 Łódź, ul. Polskich Kolei Państwowych 6 magazyn C, telefon: 601 839 177 lub 697 697 218
narożnik z siatką | polska siatka podtynkowa | narozniki pcv z siatka | narozniki aluminiowe producent | listwa tynkarska stalowa | listwa przyokienna | listwy elewacyjne - bonie | listwy Bella Plast | kraty pomostowe łódź | wycieraczki ocynkowane
profesjonalne doradztwo w wykorzystaniu profili do termomodernizacji budynków
© 2008-2017 HUBUS PROFILE. Wszelkie prawa zastrzeżone.