HUBUS PROFILE, HUBUS KRATY - www.hubusprofile.pl

HUBUS - systemy boniowania
listwy elewacyjne - bonie

   profile sucha zabudowa      profile pcv      profile aluminiowe      akcesoria      profile stalowe      polska siatka podtynkowa 145   profile BELLA PLAST   profile MaxHUBUS   
bonie elewacyjne - www.hubusprofile.pl

HUBUS PROFILE - najlepsze narożniki z siatką - www.hubusprofile.pl Firma HUBUS oferuje kompletny system do boniowania elewacji.
System listew do boniowania tworzy dekorację na elewacji budynków. W skład systemu do boniowania wchodzą: bonie, bonie z siatką, bonie z folią zabezpieczającą, łączniki do boni oraz narożniki do boni.
bonie na elewacje - www.hubusprofile.pl Bonie (profile do boniowania) wykonane są z pcv o wymiarach: głębokości boni 22mm i wysokości boni w zależnosći od potrzeb Klienta od 1cm do 5cm. Wyjątek tu stanowi bonia o szerokości 1cm. Dostepne są bonie 1cm o głebokości 10mm oraz 22mm.
 listwy do boniowania - www.hubusprofile.pl Łączniki do boniowania (elementy z pcv) które służą do solidnego łączenia poszczególnych elementów systemu do boniowania elewacji, czyli do łączenia np. boni z narożnikiem do boniowania lub boni z kolejną bonią).
bonie na elewacji - www.hubusprofile.pl Narożniki zewnętrzne i wewnętrzne do naroży boni (wykonane z pcv) posiadają kształt odwzorowujący naroże budynku. Dostępne są tylko narożniki wewnętrzne i zewnętrzne do profili do boniowania o wysokości 3cm czyli H3.
listwa do boniowania 1cm HUBUS listwa do boniowania z zabezpieczeniem HUBUS bonia h5 profesjonalna HUBUS


Tu kupisz bonie na swoją elewację:
HUBUS Konrad Nawrocki
92-402 Łódź, ul. PKP 6
NIP: 729-234-71-44
tel. 697 697 218 lub order@maxhubus.pl

bonie o wysokości: 1,2,3,5cm


listwy elewacyjne h1, h2, h3, h5, bonie z siatką


HUBUS PROFILE - najlepsze narozniki z siatką - www.hubusprofile.pl Listwy elewacyjne - bonie są ciekawą alternatywą dla architektów projektujących elewacje używających do tej pory elementów gotowych np. z styropianu. Bonie są trwałe, nie ulegają uszkodzeniu w transporcie i najcześciej dostępne w długości 3m zapakowane w tekturowy karton. Na zlecenie wykonamy bonię o dowolnej długości, nawet do 4,5m. Nasze bonie elewacyjne posiadają wyraźnie zauważalne karbowanie (płaskie linie na powierzchni profila) udzieki którym można je trwale malować na dowolny kolor tynku elewacyjnego. W produkcji boni korzystamy z surowców pcv o barwie śnieżnobiałej a na zlecenie wykonamy dowloną partię kolorystyczną boni. Często wykonawcy pozostawiają nasze listwy do boniowania bez malowania.
bonie z siatką - nowość - www.hubusprofile.pl elewacja - www.hubusprofile.pl Aby ułatwić montaż boni, doklejamy do boni siatkę, dzięki czemu łatwiej obrabia się bonię podczas montażu na styropianie czy wełnie (dojeżdżając pacą z klejem do siatki podtynkowej) do brzegu listwy do boniowania. Jak zrobić bonie? Prostolinijny otwór na bonię wykonujemy na dwa sposoby. Pierwszy wykorzystuje dostępną na rynku elektryczną wyrzynarkę - wycinarkę do boni. Drugi sposób, częściej stosowany to doklejenie płyt styropianowych o grubości 2cm w taki sposób, aby pozostawić przerwę o oczekiwanej szerokości na listwę do boniowania.
bonia 1cm: głeboka 1cm lub 2cm bonia z folią zabezpieczającą kraty pomostowe:
697 697 219

kraty@hubusprofile.plKraty pomostowe
Wycieraczki ocynkowane
Stopnie schodowe
Ławki ogrodowe

profile: +48 697 697 218
profile@hubusprofile.plNaroznik aluminiowy
Narożnik aluminiowy z siatką
Półnarożnik aluminiowy
Narożnik aluminiowy do tynków
Narożnik stalowy do tynków
Narożnik pcv z siatką
Narożnik z kapinosem - okapnik
Listwa pcv przyokienna
Listwa pcv J z uszczelką
Listwa do boniowania - bonia
Siatka do dociepleń

Nasz katalog


Mapa dojazdu
poczta HUBUS

Sprzedaż listew i systemów boniowania (poniedziałek - piątek 8.00-16.00)
92-402 Łódź, ul. Polskich Kolei Państwowych 6 magazyn C, telefon: 601 839 177 lub 697 697 218
narożnik z siatką | polska siatka podtynkowa | narozniki pcv z siatka | narozniki aluminiowe producent | listwa tynkarska stalowa | listwa przyokienna | listwy elewacyjne - bonie | listwy Bella Plast | kraty pomostowe łódź | wycieraczki ocynkowane
profesjonalne doradztwo w wykorzystaniu profili do termomodernizacji budynków
© 2008-2020 HUBUS PROFILE. Wszelkie prawa zastrzeżone.