HUBUS PROFILE, HUBUS KRATY - www.hubusprofile.pl

HUBUS - system do boniowania
listwy elewacyjne - bonie

   profile sucha zabudowa      profile pcv      profile aluminiowe      akcesoria      profile stalowe      siatka podtynkowa 145   profile BELLA PLAST   profile MaxHUBUS   
bonie elewacyjne - www.hubusprofile.pl

HUBUS PROFILE - najlepsze narożniki z siatką - www.hubusprofile.pl Firma HUBUS oferuje kompletny system do boniowania elewacji.
System listew do boniowania tworzy dekorację na elewacji budynków. W skład systemu do boniowania wchodzą: bonie, bonie z siatką, bonie z folią zabezpieczającą, łączniki do boni oraz narożniki do boni, elementy skrzyżowania boni: w kształcie litery X i T.
bonie na elewacje - www.hubusprofile.pl Bonie (profile do boniowania) wykonane są z PVC o wymiarach: głębokości boni 22mm i wysokości boni w zależności od potrzeb Klienta od 1cm do 5cm. Wyjątek tu stanowi bonia o szerokości 1cm. Dostepne są bonie 1cm o głebokości 10mm oraz 22mm.
 listwy do boniowania - www.hubusprofile.pl Łączniki do boniowania (elementy z pcv) które służą do solidnego łączenia poszczególnych elementów systemu do boniowania elewacji, czyli do łączenia np. boni z narożnikiem do boniowania lub boni z kolejną bonią). Użycie łączników umożliwia nam wykonanie hermetycznego systemu boniowania elewacji.
bonie na elewacji - www.hubusprofile.pl Narożniki zewnętrzne i wewnętrzne do naroży boni (wykonane z pcv) posiadają kształt odwzorowujący boniowe naroże budynku. Dostępne są narożniki wewnętrzne i zewnętrzne do profili do boniowania o wysokości 3cm czyli bonie H3. Elementy do łączenia boni (łączniki oraz narożniki do boni) zapewniają trwałe połączenie poszczególnych profili boni bez użycia silikonu, dzięki temu unikamy efektu stażenia (odbarwiania) się silikonu, co widać po kilku latach na wielu elewacjach.
Połączenie poszczególnych profili do boniowania, które najczęściej są o długości 3m za pomocą łączników i narożników do boni umożliwia bezpieczne oraz szczelne ich połącznie - odporne na działanie deszczu i śniegu.
listwa do boniowania 1cm HUBUS listwa do boniowania z zabezpieczeniem HUBUS bonia h5 profesjonalna HUBUS


Tu kupisz bonie na swoją elewację:
HUBUSKonrad Nawrocki
92-402 Łódź, ul. PKP 6
NIP: 729-234-71-44
tel. 697 697 218 lub konrad@hubusprofile.pl

bonie o wysokości: 1,2,3,5cm


listwy elewacyjne h1, h2, h3, h5, bonie z siatką


HUBUS PROFILE - najlepsze narozniki z siatką - www.hubusprofile.pl Listwy elewacyjne - bonie są ciekawą alternatywą dla architektów projektujących elewacje używających do tej pory elementów gotowych np. z styropianu. Bonie są trwałe, nie ulegają uszkodzeniu w transporcie i najcześciej dostępne w długości 3m zapakowane w karton. Na zlecenie wykonamy bonię o dowolnej długości, nawet do 4,5m. Nasze bonie elewacyjne posiadają wyraźnie zauważalne karbowanie (płaskie wzdłużne linie na wewnętrznej powierzchni boni), które umożliwiają ich trwałe pokrycie dowolnym kolorem farby elewacyjnej.
W produkcji boni korzystamy z granulatów PVC o barwie śnieżnobiałej a na zlecenie wykonamy dowolną partię boni w kolorze np. czarnym lub RAL 7024. Często wykonawcy pozostawiają nasze listwy do boniowania bez malowania.
bonie z siatką - nowość - www.hubusprofile.pl elewacja - www.hubusprofile.pl Aby ułatwić montaż boni, doklejamy do boni siatkę, dzięki czemu łatwiej obrabia się bonię podczas montażu na styropianie czy wełnie (dojeżdżając pacą z klejem do siatki podtynkowej) do brzegu listwy do boniowania.

Jak zrobić bonie?
Prostolinijny otwór na bonię wykonujemy na dwa sposoby. Pierwszy wykorzystuje dostępną na rynku elektryczną wyrzynarkę - wycinarkę do boni.
Drugi sposób, częściej stosowany to doklejenie płyt styropianowych o grubości 2cm w taki sposób, aby pozostawić przerwę o oczekiwanej szerokości na listwę do boniowania. Następnie wklejamy profil boniowy w miejsce między poszczególnymi płytami styropianu.
bonia 1cm: głeboka 1cm lub 2cm bonia z folią zabezpieczającą
bonie: 697 697 218
konrad@hubusprofile.plNaroznik aluminiowy
Narożnik aluminiowy z siatką
Półnarożnik aluminiowy
Narożnik aluminiowy do tynków
Narożnik stalowy do tynków
Narożnik pcv z siatką
Narożnik z kapinosem - okapnik
Listwa pcv przyokienna
Listwa pcv J z uszczelką
Listwa do boniowania - bonia
Siatka do dociepleń

poczta HUBUS

Nasze profile,
Twoja satysfakcja ®

producent profili dla budownictwa, listwy do boniowania z siatką, listwa boniująca, profile budowlane firmy bella plast, bonie bella plast, dystrybutor boni profili bella plast, profile budowlane HUBUS producent, producent boni
Sprzedaż systemu do boniowania (bonie, łączniki, narożniki wewnętrzne, narożniki zewnętrzne) poniedziałek - piątek 8.00-16.00.
92-402 Łódź, ul. Polskich Kolei Państwowych 6 magazyn C, telefon: 601 839 177
narożnik z siatką | polska siatka podtynkowa | narozniki pcv z siatka | narozniki aluminiowe producent | listwa tynkarska stalowa | listwa przyokienna | listwy elewacyjne - bonie | listwy Bella Plast | kraty pomostowe łódź | wycieraczki ocynkowane
profesjonalne doradztwo w wykorzystaniu profili do termomodernizacji budynków
© 2008-2024 HUBUS PROFILE. Wszelkie prawa zastrzeżone.